Kredīts neparedzētiem gadījumiem

Iepriekš neparedzētā situācijā var nonākt katrs, un ātrais kredīts bieži vien ir parocīgs risinājums. Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, kura summa parasti nepārsniedz 425 eiro, bet termiņš – 30 dienas.

Kādēļ šādu ātro kredītu dēvē par ātru?

Ātrais kredīts jau savā nosaukumā paskaidro, kāpēc tas ir ātrais kredīts. Tādēļ, ka nebanku kredītiestādes piedāvā iespēju tikt pie naudas, salīdzinoši īsākā laikā izskatot pieteikumu. Parasti tās ir piecas minūtes, citkārt 5 – 20 minūtes. Jums nebūs jādodas uz banku un jāaizpilda pieteikums klātienē, kas var prasīt dienu un pat vairākas. Ātrā kredīta gadījumā vērā tiks ņemti tikai Jūsu norādītie dati par ienākumiem, kā arī pārbaudīta Jūsu kredītvēsture.

Izvēloties ātro kredītu, Jūs varēsiet izmantot vairākas priekšrocības:

Nauda

 • ietaupīsiet laiku formalitāšu kārtošanai;
 • varēsiet paļauties uz īsāku izskatīšanas laiku;
 • nebūs vajadzīga ne ķīla, ne galvojums.

Viens no ērtākajiem veidiem, kā pieteikt ātro kredītu, ir pieteikt kredītu internetā. Šajā gadījumā izvēlētās kredītiestādes vietnē jāautorizējas un jāaizpilda pieteikums. Ja esat kredītiestādes sistēmā reiz jau autorizējies, tad ātro kredītu varat pieteikt arī ar īsziņas starpniecību, ko gan nepiedāvā visi aizdevēji. Reģistrētajiem lietotājiem ērts variants ir arī telefona zvans. Atsevišķos gadījumos ātro kredītu iespējams noformēt kredītiestādes filiālē vai pie tās sadarbības partneriem. Tas ir izveidots, lai katrs klients varētu izvēlēties sev ātrāko un ērtāko pieteikšanās veidu. Internets ir ērts un populārs veids, kā pieteikt ātro kredītu, bet ne visiem.

Lai neapjuktu plašajā kredītiestāžu piedāvājumā, iesakām izvērtēt un atlasīt sev piemērotāko risinājumu:

 • pēc Jums nepieciešamās summas;
 • pēc termiņa, uz kādu gatavojaties aizņemties;
 • pēc procentu likmes;
 • pēc tā, vai pirmais maksājums ir ar 100% komisijas maksai;
 • pēc aktuālajām atlaidēm;
 • pēc atsauksmēm internetā.

Ieteicam arī pārliecināties, vai Jūsu izvēlētās kredītiestādes tīmekļa vietnē, izvietota Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas atpazīstamības zīme „Atbildīgs aizdevējs”.

Pirms pieteikt ātro kredītu, pārbaudiet, vai atbilstat Jūsu izvēlētās iestādes vecuma ierobežojumiem. Jums jābūt arī kontam kādā no Latvijas komercbankām un mobilā telefona pieslēgumam, un, kas nav mazsvarīgi, pozitīvai kredītvēsturei.

Lūk, kādi fakti ir atbilstoši ātrajiem kredītiem:

Eiro kredīti

 • Ātrais kredīts it tikpat nopietnas kredītsaistības kā aizdevums no bankas;
 • Savlaicīgi nenorēķinoties, arī ātrā kredīta gadījumā tiks aprēķināti soda procenti, kas pakalpojumu ar katru dienu sadārdzinās;
 • Neatmaksāta summa var sabojāt kredītvēsturi un līdz ar to arī iespējas aizņemties nākotnē.

Izvēlieties ātro kredītu tikai tad, ja tas tiešām ir nepieciešams konkrētam mērķim un ja ir pilnīga drošība, ka to bez sarežģījumiem varēsiet atmaksāt. Pirms aizņemšanās rūpīgi iepazīstieties ar līguma nosacījumiem, arī tiem, kas rakstīti sīkā drukā vai minēti zemsvītras norādē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *